Media o You Can Dance

Posted on Lipiec 29, 2007. Filed under: Uncategorized |

W polskich mediach powoli pojawiają się informacje odnośnie programu, co ciekawe na razie głównie w serwisach plotkarskich. Jakoś mam wrażenie, że już tak pozostanie, bo podobnie jak w przypadku Idola tak i „Po prostu tańcz” może ‚wyprodukować’ kilka gwiazd, które na dłużej zagoszczą  w takich serwisach i w kolorowych pisemkach.

News z serwisu lansik.pl:

„Od września rusza nowy program związany z tańcem. Pomysł na You can dance – po prostu tańcz został zaczerpnięty z Ameryki, gdzie show spotkało się z dużym zainteresowaniem. Tancerze amatorzy będą walczyli o kontrakt i stypendium taneczne. Formuła programu przypomina Idola.

Rozpoczęły się już castingi w całej Polsce. W jury zasiadają Michał Piróg – tancerz, znany z programów MTV i bliskiej znajomości z Edytą Herbuś. Weronika Pazura – producentka, która najwyraźniej pragnie odciąć się od swego niewiernego męża i zacząć pracować sama na nazwisko. Agustin Egurolla – choreograf i założyciel grupy VOLT, do tej pory związany z wszystkim edycjami Tańca z gwiazdami, gdzie teraz zastąpi go Colin James.

Trudne zadanie przed początkującymi tancerzami. Tym razem w jury zasiadają ludzie, którzy rzeczywiście się znają na tańcu.”

O PPT pisał także między innymi plotek czy pudelek, ale głównie w kontekście prowadzącej, którą ponoć ma być Kinga Rusin.

Reklamy

Make a Comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Liked it here?
Why not try sites on the blogroll...

%d blogerów lubi to: